Ödeme Yöntemleri

Ödeme yöntemleri nelerdir?

Web sitemizde şu anda kredi kartı ile online ödeme, banka havalesi / EFT Taksitlendirme vergiler ile alakalı hususlar için bu sayfayı ziyaret ediniz.

Sitenizden alışveriş güvenli mi?

Web sitemiz üzerinden yapacağınız tüm alışverişlerde 2048 bit şifreleme ile desteklenen SSL sertifikası aktif olmaktadır. Tüm kredi kartı bilgileriniz bankanız ve sizin ortak kullandığınız özel bir şifreleme ekranı üzerinden gerçekleşir. Gizze, kredi kartı bilgilerinizi ASLA göremez ve bu bilgilere ulaşamaz.

Siparişler kaç günde kargolanır?

www.gizze.com.tr internet sitesinden vermiş olduğunuz siparişler özel günler ve hafta sonları haricinde aynı gün kargoya verilir (mesai saatleri içerisinde).

Siparişimi nasıl takip edebilirim?

Mevcut siparişlerinizi ve kargo durumunu sorgulamak için siparisiniz kargoya verildigi zaman size bir kanfirmasyon sms yönlendirmekteyiz. Bu sms yazan kargo takip numarasi ile kargonuzun MNG KARGO üzerinden takip edebilirsiniz.

Hangi kargo firması kullanılır?

İnternet mağazamızdan oluşturduğunuz siparişleriniz, size MNG KARGO güvencesiyle ulaştırılmaktadır.

İade ve değişim şartları nelerdir?

www.gizze.com.tr adresinden satın almış olduğunuz ürünlerin kullanılmamış olması ve etiketinin sökülmemis olmasi şartıyla değişim süresi fatura tarihinden itibaren "14 GÜN"dür. Diğer tüm değişim ve iade sorularınız için 0530 402 13 69 WHATSAPP üzerinden bize ulasabilirsiniz.