Teslimat & Kargo

Hangi kargo firması ile çalışıyorsunuz?

İnternet mağazamızdan oluşturduğunuz siparişleriniz, size MNG Kargo güvencesiyle ulaştırılmaktadır.

Resmi tatillerde teslimat yapılıyor mu?

Resmi tatillerde MNG Kargo teslimat yapmamaktadır.

MNG Kargo haricinde başka kargo şirketi ile gönderim yapabiliyor musunuz?

MNG kargo ile çalışmaktayız herhangi başka kargo şirketi ile gönderim yapılmamaktadır.

Ürünlerim nereden kargoya veriliyor?

www.gizze.com.tr sanal mağazadan almış olduğunuz ürünler, Istanbul Göktürk'te bulunan magazamizin depomuzdan sevk edilmektedir.

Siparişimin kargoya verildiğini nasıl öğrenebilirim?

Siparişiniz kargoya verildiği zaman size bir konfirmasyon sms yönlendirmekteyiz. Bu sms içerisinde yazan kargo takip numarası ile kargonuzu MNG Kargo üzerinden takip edebilirsiniz.

Sipariş teslimatında adreste yoksam ne oluyor?

Siparişiniz adresinizde bulunmadığınız için size ulaştırılamadıysa ,MNG Kargo belirtilen adrese ikinci bir uğrama yapmamaktadır. Bu durumda kargonuzun bulunduğu şubeyi ziyaret ederek kargonuzu teslim almanız gerekmektedir

Ürünümün teslimat tarihini nasıl öğrenebilirim?

Sitemizden beğenmiş olduğunuz ürüne gelip beden seçimi yaptığınızda sepete ekle bölümü altında teslimat tarih bilgisi yer almaktadır.

Paket hasarlı geldi teslim almalı mıyım?

Hasarlı gelen paketleri teslim almayıp, kargo görevlisine paketin hasarlı olduğuna dair tutanak tutturmanız gerekmektedir. Daha sonra siparişinizle ilgili müşteri hizmetlerimizle iletişime geçebilirsiniz.

Siparişim Ne Zaman Gelir?

Siparişler 3 iş günü içerisinde tarafımızdan kargoya teslim edilmektedir. Sipariş dağıtıma çıktığında size MNG Kargo firması tarafından SMS ile tarafınıza bilgi mesajı gelir bu bilgi mesajında yazan takip numarası ile mngkargo.com.tr adresinden kargo takip numaranız ile kargo takibinizi yapabilirsiniz